Audio

Soni Malaj - Eja Ne Ballkan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2004

2004-12-16T00:00:00

Orkestrimi:

Maki

Këngë e albumit:

"E Vogëla"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 43-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Ne Ballkan" kënduar nga Soni Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Soni Malaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...