Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Un Per Ty Nuk Qava

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Per Ty Nuk Qava".
3. Video është e këngës "Un Per Ty Nuk Qava", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Un Per Ty Nuk Qava  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Teksti:

Armand Trebicka

Orkestrimi:

Fabian Asllani

Këngë e albumit:

"Nuk Qaj Për Ty"

Këngë e albumit:

"E Vogëla"

Komente

2 🔥

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00pushoj ne krahet e tua
ti pushon ne krahet e mi
kujtoj se ty te dua
ndoshta keshtu mendon edhe ti

Un nuk di se q'me pelqeve
un nuk ti se qte pelqej
Tash ti deshte me genjeve
neser do genjej

As nji fjal ti mos ma thuaj
sonte naten le ta gdhim
ndash me duaj ndash mos me duaj
le te pim per dashurii

Un per ty nuk qava
ti mos qaj per mua
dikur sa shum u deshtem
tani jo ste dua

let behet q'te doj
xhelozi jo nuk dua
pa ty jetoj
ti sjeton pa mua


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet