Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Lajka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  32

lajka sa here me takon
lajka sa here me kerkon
lajka ben dhe kur me mungon
lajka ti kur me
tradheton
la-la-lare lajka
lajka ti kur me tradheton
lajkat u ldhen ti se kuptn
ref
la-lal-le lajka gjith diten ne kafaz
dhe kur te beht lajak dhe ti gjithmon kthehesh mbas
la-la-lalajka je ferra aparjas la-la
la-lajak


Ky tekst u dërgua nga DonaSoni Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2003
Orkestrimi: Adrian Hila & Fabian Asllani


Soni Malaj - Lajka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lajka".
3. Video është e këngës "Lajka", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0