Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Soni Malaj - Jo, S'qaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Unik"
izoloj te gjithe boten jashte
ne gramafon muzika e lartee oohoo jehee
nje here ne jete e hodhem ne nje hap
nuk e harroj por jeta te ndal

REF : jo s'qaj me asnje tjeter se ndaj
e preknin duart e saj por ishte vetem i imii i imiii
jo s'qaj me asnje tjeter se ndaj
e preknin duart e saj por ishte vetem i imii i imiii

ora dhjete e hapat ne shkalle
per here te pare e ndjeva aq prane
nje here ne jete e hodhem dhe ne nje hap
nuk e harroj por jeta te ndal

REF : jo s'qaj me asnje tjeter se ndaj
e preknin duart e saj por ishte vetem i imii i imiii
jo s'qaj me asnje tjeter se ndaj
e preknin duart e saj por ishte vetem i imii i imiii (2X)


Ky tekst u dërgua nga Anna
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...