Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Soni Malaj - Nen Lekuren Tende  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  23

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Unik"
Do te jem ne lekuren tende une,
nje fytyre tjeter do kem
emrin tim nuk do ta them
do jem ti
do te ndjej zemren tende sesi rreh
dhe goditjet do ti shtoj
nje kujtim nga ky moment, neee

REF : nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une unee jetoje
nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une
ne cdo arome qe ndjen qe ndjen
do te ndjej zemren sesi rreh
dhe goditjet do ti shtoj
nje kujtim nga ky moment neee

REF : nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une unee jetoje
nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une
ne cdo arome qe ndjen qe ndjen


Ky tekst u dërgua nga Anna   vivakosova   Aardita   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet