Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Soni Malaj - Te Pelqej Goxha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Unik"

zemra ime rreh por at nuk e ke

Ti me fjalet me tundon
Por nje pjes e jotja me fikson
Ka dicka qe nis edhe nuk mbaron..

Ref.. 2x-Te pelqej koxha
ti mua mos me vra
se te fus un ne shishe brenda
si shejtan or vlla qendro
larg nga un kete nat
frig nga ty nuk kam.

Dhe pse te shaj te kam prap xhan
me zemren tende une qesh e qaj
por jam me fat edhe pa fat
pse te njoha ate natee..

Ref...2x-Te pelqej koxha
ti mua mos me vra
se te fus une ne shishe
brenda
si shejtan or vlla
qendro larg nga une kete nat
frig nga ty nuk kam

Une e dija ha..ha smund te vija ha ha
buzt e tua ha ha smund ti 3x.shihja

Ref..2x
Fund


Ky tekst u dërgua nga Salije
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...