Official Video

Top 200

Soni Malaj - Me Të Jeton


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  267

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2014

2014-07-24T11:02:43

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11


Ai me tha, mjaft dhe me la
Pulsi zemres ndaloi
Jo nuk ish aty, dashuri nuk kish per ty
Ti jeton kur lendon
Le te t'flasin keq per mua ti degjon
Nuk mohoj asgje qe thua kur ti i beson
Nuk gjej forcen te ta fal
S'mund te falin ata qe jane vrare
Ndodhi kohe me pare
Jemi ndare

Ref:
Ku do qe te jeni do t'ju vrase
Ky shpirt i vrare
Se ju ma shkaterruat dashurine
Dhe dot s'ju fal
me tradhtoje ne buzet e tua
Me miken tone
Tani jeton

Une e di qe ti e di
Sa me dhemb kur flas per ty
Syte gjithmone me tradhtojne
Jeten time ka ajo
Por si une ajo s'te do
Por ti prape s'me beson

Le te flasin keq per mua ti degjon
Nuk mohoj asgje qe thua kur ti i beson
Nuk gjej forcen te ta fal
S'mund te falin ata qe jane vrare
Ndodhi kohe me pare
Jemi ndare

Ref:
Kudo qe te jeni do t'ju vrase
Ky shpirt i vrare
Se ju ma shkaterruat dashurine
Dhe dot s'ju fal
Me tradhtoje ne buzet e tua
me miken tone
Tani jeton...

Zemra jote ka frike
Do pendohesh nje dite
Asnjehere mos kerko ti
Ke tjetren dhe ik oo
Ajo nuk eshte ajo
Me beso
Ajo ty nuk te do-ooo

Ref:
Ku do qe te jeni do t'ju vrase
Ky shpirt i vrare
Se ju ma shkaterruat dashurine
Dhe dot s'ju fal
Me tradhtoje ne buzet e tua
me miken tone...
Tani.. jeto-oon
Tani jeton


Ky tekst u dërgua nga BinaKartolina (2)

2019-04-18 10:51:22
Jetën time ka ajo
Por si unë ajo s'të do
U krijua nga FjOr AlBa 2015-08-28 23:40:01
Nuk gjej forcën
të ta fal...
S'mund të falin
ata që janë vrarë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...