Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Soni Malaj - Me Rrena  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  79

Komente

1 🔥

16/05/2015

2015-05-16T17:02:11+00:00

Muzika:

Alandy

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


Kam Dal pa ty Boy
Te dali ku te dali
Fustanni mir po m'rri
Kam dal me bo loj
per t'voglen behet nami..
Do digjesh edhe ti
se synin ta kam ven
dhe loj do bej un sot me ty
Me rrena po m'shkon mendja
me ta bo un tyy
Me rrena re mrena
po ta beja me sy
Me rrena re mrena
nuk po ta boja ty
me rrena re mrena
po ta beja me sy
me rrena re mrena
nuk po ta boja tyyy..
Me mua lesho pe
se jo me mua sje
me shih aty ku jeee
as pak e as me shum
ste kam e as ste humb
me rrena ty do te mund eeje
tkam ne dor kur te du
ti sulmo sa mke ktu
tkam ne dor
kur te du bejbeee
Me rrena re mrena
po ta beja me sy
Me rrena re mrena
nuk po ta boja ty
me rrena re mrena
po ta boja me sy
me rrena re mrena
nuk po ta beja tyyy..
Tkam ne dor kur te du
ti sulmo sa mke ketu
tkam ne dor
kur te du bejbeeee 2x


Ky tekst u dërgua nga Rina Ahmeti   Elsa_Tahiri0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet