Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Ti, Jeta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti, Jeta".
3. Video është e këngës "Ti, Jeta", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Ti, Jeta  (Feat. Gena)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Muzika:

Edlir Begolli

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Gena

30/04/2016

2016-04-30T15:00:01+00:00hejj
te kam mar ne telefon
me ke trazuar ti vetveten
me fal se esht vone
hejjjj
te gjith me thon eshte tipi jot
po sdu ta leshoj shume veten
si natyr jam tip i ftohte

jo nuk esht normale sa shum po du
sa fenomenale me kon me mu
tipin tipin shum ta du
beby you just call me call me call me
beby you just call me call me call me
beby you just call me call me call me
ohoooo call meeeee


ku ishe ti jeta jeta
tipin tim e gjeta gjeta
e ne zemren tende mbeta
e nuk di te shkoj

ku ishe ti jeta jeta se pas teje mbeta mbeta
tipin tim e gjeta gjeta
e nuk e le te shkoj

hejjj
jo smundem te ndryshoj
e kam provuar me te tjera
po gjithmon kam gjen njesoj
hejjj
te gjith po thon eshte tipi jot
po sdu ta leshoj shum veten
si natyr jam tip i ftohte

jo nuk esht normale sa shum po du
sa fenomenale me kon me mu
tipin tipin shum ta du
beby you just call me call me call me
beby you just call me call me call me
beby you just call me call me call me
ohoooo call meeeee


ku ishe ti jeta jeta
tipin tim e gjeta gjeta
e ne zemren tende mbeta
e nuk di te shkoj


ku ishe ti jeta jeta
se pas teje mbeta mbeta
tipin tim e gjeta
e nuk e le te shkoje

ku ishe ti jeta jeta
tipin tim e gjeta gjeta
e ne zemren tende mbeta
e nuk di te shkoj

ku ishe ti jeta jeta
se pas teje mbeta mbeta
tipin tim e gjeta
e nuk e le te shkoje


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet