Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Per Vete Me Mbaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Vete Me Mbaj".
3. Video është e këngës "Per Vete Me Mbaj", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Per Vete Me Mbaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  25

Muzika & Teksti:

Gent Myftaraj

Teksti:

Eneda Tarifa

Produksioni:

Dj Aldo

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2016

Komente

Asnjë Koment

10/10/2016

2016-10-10T11:12:16+00:00Ref.
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Mos thuaj me fjale frymen time eja merr
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Te dua s'do ndal jo s'do ket si ne.

Provo te ndezesh flaken pran meje
E ndjej kete nate me shume me ty baby
Nuk eshte vone te afrohesh,nuk eshte vone te afrohesh jo
E bukur kjo nate,kjo nate

Ref.
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Mos thuaj me fjale frymen time eja merr
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Te dua s'do ndal jo s'do ket si ne.

Embel me merr e ritmin kerecje
Trupin leviz si gjaku nder deje
Nuk eshte vone te afrohesh,nuk eshte vone te afrohesh jo
E cmendur kjo nate,kjo nate

Ref.
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Mos thuaj me fjale eja frymen time merr
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Te dua s'do ndal jo s'do ket si ne.

Ti me ben te humb kontrollin
Ti pa mu e humb kontrollin
Ti e di je se ti e nise
Shume me shume te flasin
Mund te ndodh kur s'flasin

Ref.
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Mos thuaj me fjale eja frymen time merr
Per vete me mbaj,per vete me ndjej
Te dua s'do ndal jo s'do ket si ne.


Ky tekst u dërgua nga Kledo
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet