Official Video

Soni Malaj - En La Intimidad  (Feat. Jowell)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2018

2018-06-05T05:43:16

Featuring

Jowell Y RandyKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "En La Intimidad" kënduar nga Soni Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Soni Malaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Thalia. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Cuelgo mi miedo en un muro de mi habitacion
me miro al espejo y siento que es momento
exacto para dos
Siento ardor en las venas,
quemo mis penas
y me lanzo a la media noche como voy, como voy

Hoy voy a verte, voy a sentirte,
hoy me decido te voy a amar
voy a verte, voy a tenerte
voy a dejarte huellas en la intimidad
voy a verte, voy a tenerte
vas a tener mi vida en la intimidad, en la intimidad

Luces que viajan por lo oscuro de mi corazon
calles desiertas quedan en un sueno, vuelo de neon

Siento ardor en las venas,
quemo mis penas
y me lanzo a la media noche como voy, como voy

Hoy voy a verte, voy a sentirte,
hoy me decido te voy a amar
voy a verte, voy a tenerte
voy a dejarte huellas en la intimidad
voy a verte, voy a tenerte
vas a tener mi vida en la intimidad, en la intimidad

Hoy voy a verte, voy a tenerte,
hoy me decido te voy a amar
voy a verte, voy a sentirte
voy a dejarte huellas en la intimidad
voy a verte, voy a tenerte
vas a tener mi vida en la intimidad, en la intimidad

Voy a verte, voy a tenerte

Voy a verte, voy a tenerte
vas a tener mi vida en la intimidad, en la intimidadMë Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...