A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Soni Modena
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Mars 1988
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: etno

Soni Modena është instrumentist. Më datë 31 Dhjetor 2018, Soni Modena publikon videoklipin "Manuel".

Më datë 13 Gusht 2019, Soni Modena publikon videoklipin "Beautiful".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019