Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sonila Mara

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sonila Mara është një këngëtare. Në Dhjetor 1998, Aurel Thellimi & Sonila Mara marrin pjesë në Festivali i 37-të në RTSH me këngën "Për Ty Dhe Për Veten Time". Në Dhjetor 1999, Sonila Mara merr pjesë në Festivali i 38-të në RTSH me këngën "Dielli Që Qan". Në Dhjetor 2001, Aurel Thellimi & Sonila Mara marrin pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Kohe E Shkuar". Në Dhjetor 2005, Sonila Mara merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Vjeshtë Me Ty". Në D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besa Beiqi

Albana Kastrati

Nderona Beqiraj

Arlita

Monika

Damiana

Leonora Syla

Bruna (Popullore)

Anastasja Skënderaj

Diola

Tags: Sonila Mara, Sonida Mara


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet