Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sony NRG - Supermodel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Supermodel".
3. Video është e këngës "Supermodel", por nuk këndohet nga Sony NRG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sony NRG - Supermodel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

Gold Productions

Komente

Asnjë Koment

08/12/2013

2013-12-08T02:27:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Supermodel" kënduar nga Sony NRG.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sony NRG i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mariah Carey - Supermodel

You betta work.

CHORUS
You betta work! [cova gurl]
Work it gurl! [give a twirl]
Do your thing . . . On the runway.

Work! [superfly]
You betta work it gurl. [round tha world]
Wetcha lips and make love to the camera.

Work! [turn to the left]
Work! [now turn to the right]
Work! [sashe shante] x2

VERSE 1
It don't matta whatchu wear.
No checkin' yaself in the mirror.
It don't matta whatchu do.
Everything looks good on you.

*techno voice [supermodel]

CHORUS

I see your future everywhere.
Million dolla deriaire.
And when you walk into the room . . .
You've got everybody's eyes' on you.

*techno voice [supermodel]

Linda [work mama]
Naomia [she is fierce]
Christi [foxy lady]
Cindy [I can feel it]
Claudia [serial girl]
Nicki [work the runway sweety]

"I have one thing too say: shashe, shante, shante, shante,
shante, shante, shante." x2

Whoo

Repeat Verse 1
Repeat Chorus

You betta work, work, work - supermodel
You betta work, work, work.

Avril Lavigne - Supermodel

I
Don't care
What my teachers say
I'm gonna be a supermodel
And everyone
Is gonna dress like me
Wait and see
When I'm a supermodel

And my hair will shine like the sea
And everyone
Will wanna look
Just like me
Me
Eee

[Chorus:]
Cause I'm young
And I'm hip
And so beautiful
I'm gonna be a supermodel
I'm young
And I'm hip
And so beautiful
I'm gonna be a supermodel

I
Wish that I
Was like Tori Spelling
With a car like hers and a dad like hers
And i
Would show them how
How it was done
That'd be fun, that'd be fun

And I'd
Write my school reports
On why I love my jeans
Why I love my jeans
If oh
Wrote on my locker door
It's the coolest thing
That you've ever seen

[Chorus]

I didn't yesterday
And I'm not gonna eat today
And I'm not gonna eat tomorrow
Cause I'm gonnna be a supermodel

So beautiful(beautiful)
I'm gonna be a supermodel

I'm young
And I'm hip
And so beautiful(beautiful)
I'm gonna be a supermodel

I'm young
And I'm hip
And so beautiful(beautiful)
I'm gonna be a supermodel

I'm young
And I'm hip
And so beautiful(beautiful...beautiful)
I'm gonna be a supermodel

Cause I'm young
And I'm hip
And so beautiful(beautiful)
I'm gonna be a supermodel

I'm gonna be a supermodel
I'm gonna be a supermodel
I'm gonna be a supermodel
I'm gonna be a supermodel
Më Shumë Këngë Nga Sony NRG:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet