Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sovran Olluri - Kthema Zot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


shum vite kan kaluar ti je martuar un jam martuar
njerezit kane harruar sa shume jemi dasht
Asgje nuk ka ndryshuar
nuk u shua
veq u shtua dashuria
qe per ty une e kam pas
Pse shuhen dashurit e mdha
a osht fajtor njeriu a osht fati
ne te dy me sjemi bashk
veq per nje fjal goje veq per inati.

Ref 2
Kthema zot kthema kohen dua ta takoj
te lutem zot
dhe nje here dua ta perqafoje
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe me shum e du .

Shume vite kan kaluar
Ti je martuar une jam martuar
njerezit kane harruar
sa shume jemi dasht
Asgje nuk ka ndryshuar
nuk u shua veq u shtua
ashuria qe per ty
une e kam pas
Pse shuhen dashurit e mdha
a osht fajtor njeriu a osht fati
ne te dy me sjemi bashk
veq per nje fjal goje veq per inati.

Ref 2
Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du

Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du .


Sovran Olluri - Kthema Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Zot".
3. Video është e këngës "Kthema Zot", por nuk këndohet nga Sovran Olluri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sovran Olluri:


Komente 0