Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sovran Olluri - Me Tradhti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Dikur bashke e sot te huaj
Nuk e di kush na mallkoj
Ti po knaqesh une po vuaj
Si je ti pa ty jetoj
Qaj zemer qaj moj zemer pa dashni nuk paska jet
Qaj zemer qaj moj zemer kurgja tjeter sme ka mbet

Me tradhti ma ktheve krejt
Kjo dashni per ty ska vlejt
Qka mbane a qka mbane kurr ma keq sma kishe ba
Qka mbane a qka mbane jeten tem ti ma ke vra

Pse moj nuk i tutesh zotit sa ngjynah ke hi me mu
Nsyt e mi kur e sheh lotin nuk tbjen men ty me u pendu
Qaj zemer qaj moj zemer pa dashni nuk paska jet
Qaj zemer qaj moj zemer kurgja tjeter sme ka mbet

Me tradhti ma ktheve krejt
Kjo dashni per ty ska vlejt
Qka mbane a qka mbane kurr ma keq sma kishe ba
Qka mbane a qka mbane jeten tem ti ma ke vra...


Ky tekst u dërgua nga F.Xheladini

Sovran Olluri - Me Tradhti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Tradhti".
3. Video është e këngës "Me Tradhti", por nuk këndohet nga Sovran Olluri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sovran Olluri:


Komente 0