Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sparksi - Buzet Me Ishin Thare (Feat. Eranda Libohova)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

[REF. Eranda Libohova 2x:]
Ika dhe të lash unë
Syt më nuk ti pash
Oh sa të kam dasht
Oh sa të kam dashur ty...

[Sparksi:]
U bone hit en jeten tem
Ty tkom dasht sa jeten tem
Ama ti dole problem
Ti dole problem
E si plumi po mdhemb hej ej ej
Ka me tvra ty loti jem hej ej ej
Hajde ti tash ti meno
Qe tkom harru
Po une ty tdu hala
Shume fjale mbeten pa u thon
Amo bejbi une ty skom me ti thon
Se se se sa ka vajtu
Sa ka vajtu
Se kjo zemer ka vajtu
Prej se je shku

[REF. Eranda Libohova 2x:]
Ika dhe të lash unë
Syt më nuk ti pash
Oh sa të kam dasht
Oh sa të kam dashur ty...

[Sparksi:]
A e mban mend mend
A e mban mend mend
Pervec teje ne boten tem nuk ka pas sen sen
A e mban mend mend
A e mban mend mend
Do kam vujt e kam cujt prej zemres tem
Ti ma jolie ma jolie
Shum kam ndi per ty
Ma jolie ma jolie
A je ti tu mni
Ma jolie ma jolie
Shum kam pi per ty
Me raki me raki veten sun pe ngi
Se sa ka vajtu
Sa ka vajtu
Se kjo zemer ka vajtu
Prej se je shku

Ike edhe mle
Syt mo nuk ti pash
Syt mo nuk ti pash
Se ti ike edhe mle
Syt mo nuk ti pash
Syt mo nuk ti pash
Remake: Eranda Libohova - Buzet Me Ishin Thare
Sparksi
Featuring: Eranda Libohova
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/01/2020
Muzika: RZON & Genti Lako
Teksti: Sparksi
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: RZON


Sparksi - Buzet Me Ishin Thare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzet Me Ishin Thare".
3. Video është e këngës "Buzet Me Ishin Thare", por nuk këndohet nga Sparksi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

14
3
7
19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sparksi:


Komente 0