A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Spartak Xhaferraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Spartak Xhaferraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 18 Maj 2017, Spartak Xhaferraj publikon videoklipin "Nëpërkë Me Pika"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ergys Hyka

Altin Ranxha

Dule Malindi

Refat Sulejmani

Fatos Xhaferi

Emiljano Dhe Grupi

Ilia Basho

Behar Spahiu

Aleks Micka

Nimet Sulkaj


Tags: Spartak Xhaferraj, Spartak Xhaferri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019