A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Spat - I Huaj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/07/2008

2008-07-26T08:36:09

Participating in

Top Fest 6


Lexohem ne sy te njerezve
Se vetja nuk me njeh
zeri i larte i te treturve
ngrihet e sme le qe te fle

henen une kam udhrrefyes
ti ne te prej kohesh jeton
une mekatar per te ardhmen pyes
ti shejntor ne te shkuaren me fton

Ref

tregohem perpara erresires se asaj te fshehta me si mbaj ...
frikes i ngre kult si te vetes
shkaterroje un imazhin e te vertetes

tani qe henen nuk e shoh prej ditesh
verbohem nga yjet pa drite e te varfer
kerkoj un veten mes rremujes se nates
Lexohem...tregohem...verbohem ne enderr...

tregohem perpara eresires se asaj te fshehta me si mbaj

tregohem perpara erresires se asaj te fshehta me si mbaj ...
frikes i ngre kult si te vetes
shkaterroje un imazhin e te vertetes

degjome ..afrohme..me ler ne gjirin tend te rri...
ne zdo..debome....me ler te shijoj pak liri ....

tregohem perpara erresires se asaj te fshehta me si mbaj ...
frikes i ngre kult si te vetes
shkaterroje un imazhin e te vertetes


Lyrics submited by Olsi Hoxha






Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019