Më mbaj mend (për 1 muaj)

Specialisti

Specialisti
 • Emri i Vërtetë:
 • Flakrim Latifi
 • Vendlindja:
 • Podujevë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 20 Shtator 1995
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: hip-hop

Specialisti është këngëtar. Specialisti është një Hip-Hop/Rap artist dhe Producent nga Podujeva emri i vërtetë Flakrim Latifi. Me muzikë meret që nga viti 2009 ka punuar shumë e shumë projekte të cilat sot për sot janë një numër më i vogël në rrjete sociale.

2014-2015 lansoj mixtape-in e parë të titulluar "HISTORICAL" i cili pati një sukses mjaft të mirë, për të vazhduar më pas 2015-1016 me mixtape-in e dytë "Next Level" Diqka krejt ndryshe nga mixtape i parë, një stil krejt ndryshe shumë bashkpunime me reper të tjer nga plot vende. E gjithë puna si incizimi i këngëve mix/master, videoklipet e gjithqka tjetër kryet nga vetë ai në studion e tij proffesionale "Fast Lane Music".

Më datë 3 Nëntor 2016, Specialisti publikon videoklipin "Bad Girl".

Më datë 27 Shkurt 2017, Specialisti publikon videoklipin "Reagoj Keq".

Më datë 15 Gusht 2018, Readi publikon videoklipin "Vetem 5 Minuta", në bashkëpunim me Specialisti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera


Komente 0