Më mbaj mend (për 1 muaj)

Speranza Bregasi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41
  • Vendlindja:
  • Ancona 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Speranza Bregasi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Merret me muzikë prej tre vitesh duke u angazhuar në shumë aktivitete dhe konkurse muzikore. Pasioni i saj është mësimi i gjuhëve të huaja. Aktualisht ajo studion gjermanisht dhe kanto. Studimi për Speranzën është shumë i rëndësishëm. Përpos muzikës, ëndrra tjetër e saj është të bëhet arkitekte. Në vitin 2018, Speranza Bregasi merr pjesë në Voice Kids Albania. Në Shtator 2018, Speranza Bregasi merr pjesë në Junior Fest 2018 me këngën "Ditar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jasmina Hako

Emmi Rushiti

Vivian Biagioni

Aurora Karaqica

Einxher Qose

Kristel Qarri

Xhemi Leka

Sidorela Hasa

Uendi Goga

Alina Jani

Tags: Speranza Bregasi, Speranca Bregasi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet