Më mbaj mend (për 1 muaj)

Spirit Voice - Fuoristrada Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

"NJERIU PA DASHURI...SI KUFOME QE SHKON ME LEJE" - REMAN

DIL PRANE MEJE NGA FUORISTRADA
DHE NJE ZE ME FTON.
EJA SOT TI PROVO SI KALOHET NATA
ME MUA TE SHIJON

IK LARGOHU NUK TE NJOH,
IK LARGOHU LARG TI PREJ MEJE
NUK TE SHOH.
BRENDA KESAJ ZEMRE
IK LARGOHU TI I PANJOHUR
SONTE MOS MI RREMBE KTO CASTE
UNE PRANOJ VETMINE
SE SA TE VI HI
JO JO TI MOS KERKO.
EJO JO TI MOS SHPRESO
TE PANJOHUREN SHIKOJE SI TA DASHUROJ
AH KJO NATE DEGJO

DIL PRANE MEJE NGA FUORISTRADA
DHE NJE ZE ME FTON.
EJA SOT TI PROVO SI KALOHET NATA
ME MUA TE SHIJON


Ky tekst u dërgua nga Asnita

Spirit Voice - Fuoristrada
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuoristrada".
3. Video është e këngës "Fuoristrada", por nuk këndohet nga Spirit Voice.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Spirit Voice:


Komente 0