Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Spirit Voice - Nese Ndryshoj, S'me Tremb Erresira  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

Soni Malaj

Featuring

Elia Zaharia

Featuring

Dorina Tiko

Pjesëmarrëse në

Festivali i 38-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Ndryshoj, S'me Tremb Erresira" kënduar nga Spirit Voice.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Spirit Voice i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Spirit Voice:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet