Më mbaj mend (për 1 muaj)

Spirit Voice - Cokollata Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cokollata" kënduar nga Spirit Voice.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mima Kastrati - Cokollata

E ki shpirtin ne fyt ne mes nesh s ka te dyt me thuaj pse me je kaq i embel gjith sheqer je ti Ref.. Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihesh ashiqare vdes une per ty Ref ..Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihesh ashiqare vdes une per ty per ty jetoj .Embel me buzeqesh zemren time ke vesh te dua ti puthi buzet e tua puthje marr nga ti Ref x4..Qokollata ne ty shkrihet me ty po me rrihet dua pak te te shijoj ti nuk blihesh as me pare shihet ashiqare vdes une per ty per ty jetoj

Antre - Cokollata

Do te rrembej ty si pirati se nga tymi kur e hapi dhe pa gjum me iki nata je e mir si Cokolllata.

Ref: Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita

Ne nje ishull te vetmuar te bej be kam per te quar tjeter nuk te prek me duar shum larg teje kam sa kam duruar.

Ref: Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita.

Sa te holl ti e ke belin permi flok e hudh mantelin me ata sy si magjistare zemren time ma more fare.

Ref: Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita.

4 x Hajde male Cokollata qikita qiki qiki ta hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita Hajde male Cokollata cikita ciki ciki cikita.


Featuring: Soni Malaj
Featuring: Elia Zaharia
Featuring: Dorina Tiko
Publikimi: 01/12/2001Më Shumë Këngë Nga Spirit Voice:


Komente 0


Spirit Voice - Cokollata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cokollata".
3. Video është e këngës "Cokollata", por nuk këndohet nga Spirit Voice.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.