Më mbaj mend (për 1 muaj)

Spiro Roko - Moj E Bardha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Moj e bardha
moj si debo
ra dhe moj

Vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj

unazen e gishtit
ta so lla dhe moj

e vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj

gjerdhanin moj
ne gush ta
vno va dhe moj

vethet sec ti
vari mo tradhe moj

kuroren moj ta
zbukuro va dhe moj

e vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj

taksi ne ne
o bor ta so
lla dhe moj

neper shkalle
te perco
lla dhe moj

orizin moj
ne sy ta ho
dha dhe moj

e vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj

Moj e bardha
moj si debo
ra dhe moj

Vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj

unazen e gishtit
ta so lla dhe moj

e vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj


Ky tekst u dërgua nga loniSpiro Roko
Publikimi: 05/08/2013


Spiro Roko - Moj E Bardha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Bardha".
3. Video është e këngës "Moj E Bardha", por nuk këndohet nga Spiro Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Spiro Roko:


Komente 0