Springi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Springi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Gusht 2018, Springi publikon videoklipin "1 Qëllim". Më datë 29 Tetor 2018, Springi publikon videoklipin "Shpirti Nanes". Më datë 17 Mars 2019, Springi publikon videoklipin "Jeta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mthirrin Demokrat

Orianel

Emii

Geri Tersi

Izo

Festi

Benny Blanco

Skizz

Dugga

T Dori


Tags: Springi

Krijo Një Kartolinë