Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stanaj & Tommee Profitt - Noel (He Is Born) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


The first Noel the angel did say
Was to certain poor shepherds in fields as they lay
In fields where they lay keeping their sheep
On a cold winter's night that was so deep
Noel, Noel, Noel, Noel
Born is the King of Israel

Then let us all with one accord
Sing praises to our heavenly Lord
That hath made heav'n and earth of nought
And with His blood mankind has bought
Noel, Noel, Noel, Noel
Born is the King of Israel

He is born, He is born
The Son of God has come to dwell
The King of Kings, and Lord of Lords
Emmanuel
He is Born, He is born
Hope for all, now go and tell
He has come to save the world
We sing Noel

Noel, Noel
Noel, Noel
The King of King, and Lord of Lords
Emmanuel
Noel, Noel
Noel, Noel
He has come to save the world
We sing NoelPublikimi: 17/10/2020


Më Shumë Këngë Nga Stanaj:


Komente 0


Stanaj & Tommee Profitt - Noel (He Is Born)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Noel (He Is Born)".
3. Video është e këngës "Noel (He Is Born)", por nuk këndohet nga Stanaj & Tommee Profitt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.