Më mbaj mend (për 1 muaj)


Starlit - Dridhu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhu".
3. Video është e këngës "Dridhu", por nuk këndohet nga Starlit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Starlit - Dridhu  (Feat. Leo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Leo

28/02/2010

2010-02-28T11:27:21+00:00kur na vim nclub krejt durt nalt
ta femrat per neve jon desh krejt cullak
pom njef mir babY hajde me mu knej
na e kallum e dhe hiq pa dj ej
ti don me mu me kcy ti don mu lazdru
ti don mu dredhu veCh vEch per mu
qajo qe qaq fort pe dridh pe dridh veq per ty
1her ta bon me sy e don me ty me thy
kur je me mu gjdo sen pe harron
kerkon spe kujton e po lpihesh si bombon
qe sa te ti jom ka lypi regjistrim
jom ka e boj tim masi m'ke lon takim
qu dirdhu lidhu sillu pshtillu pe shoh kejt tu i bo
e di qe po ta thej edhe pot kalli me zo
ti po din me dridh se e ki profesion
saher kur je me mu lepihesh si bombo ooo ooo on

ref:
hajde zemer dridhu pe di qka po don///don
kur mu pom ngon po thu sexy po knon
e tash///e tash deshirat mi plotson
kur me mu je kurxho nuk tmungon

make me feel nice cause im the boss
veq me ni shikim i shti femrat ne shtos
normal qe ndina mir kur ty tkom afer
normal qe ndina mir kur me ty po kapum
ti je ma e mira sikur ti nuk ka
e menxi prit nata kur vjen nclub me mu me u pa
tafrona ngat e tves a don me pi
je ka mkall ka po ti shoh ata sy
hey zeshkane ti je shum e amel
sillesh ka sillesh apet e bon tonden
kur ket kong e ngon sun po rri me ni vend
tash dosti jem me refren atmosferen ta nxen
hajde zemer dridhu se pe di qka po don
edhe shum sexy pot doken ato kom
e tash//e tash deshirat mi plotson
normal se mi plotson se veq mu um adhuron

ref:
hajde zemer dridhu pe di qka po don///don
kur mu pom ngon po thu sexy po knon
e tash///e tash deshirat mi plotson
kur me mu je kurxho nuk tmungon


Ky tekst u dërgua nga Starlit Ft Leo Dridhu 2010
Më Shumë Këngë Nga Starlit:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet