A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Stash is a popular songwriter. Shpat Shala apo i njohur ndryshe si Stash është një nga kompzoitorët më të kërkuar së fundmi bashk me producentin Big Bang të cilët punojnë në kuadër të studios "RED BOX Entertainment". Ai ka punuar me këngëtarë të ndryshëm si: Dafina Zeqiri, Nora Istrefi, Gjiko, KAOS, Ledri Vula, PINT, etj. ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Festim Gici

Besnik Zikolli

Samuel Kodra

Marjan Deda

Kushtrim Hajrullahu

Dritan Shtylla

Ardit Roshi

Fabian Asllani

Artan Mezini (Arti Rec)

Nazmi Sfishta


Tags: Stash

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019