Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stealth - Real Life

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Real Life".
3. Video është e këngës "Real Life", por nuk këndohet nga Stealth.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stealth - Real Life  (Feat. Vinz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  49

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Vinz

29/11/2015

2015-11-29T17:31:28+00:00Stealth refrain (2x) :
Shqipe lejni lojnat, ktu asht real life
Shqipe leni kamrat, ktu asht real hype
Shqipe jeni n'ondrra, ktu asht real crime

Stealth :
Ton po thojn jon n'rrug, po n'rrug i thojn oborrit
Kto tipa e din shum mir, se kto rrug jau hapin vorrin
Seni ner makin, na keni ke dera e shpis
Sinjali M'kallxon rrugen, na keni ne tu trokit
Shqipet bin viktim, se do tipa jan pidha
Ma shqipes sju ha raki, nuk e din qa asht frika
Makin me gjama t'zii, na keni ne n'rrug me gjipa
Maska me doreza, veq jau shprazim dy klipa
Ti vjen me 30 vet, po na shqipe nuk prekem
Ti vjen me thika leva, po na shqipe nuk tremem
Na e kena n'brez, kush guxoj lej tboj veten
Ju po doni rrug, na jau japim patenten
Shqipet nuk folin qka din, shqipet po folin qka nin
Shqipe ki kujdes, pi hap vetes naj vrim
Na se kem problem, se gishti na rrin i lir
Na e kem problem, kur problemi nuk asht zgjidh

Stealth refrain (2x) :
Shqipe lejni lojnat, ktu asht real life
Shqipe leni kamrat, ktu asht real hype
Shqipe jeni n'ondrra, ktu asht real crime

Vinz :
Kujdes fjalet si i gjun, se masnej gjuhesh me plum
Veshtir t'ruhesh kur kruhesh, vim na ju hekim kur dum
I bim thaset me dhun, sikur thaset me grun
Dikur kerkoshim pun, tash nuk kena koh per gjum
Na levizim ma shum, budalliqe ka t'dum
Bullafiqe zootat t'tham, t'vertetn na kan bo t'smut
Levizje t'ulta, prej zive duhet me nejt urt
Se kerkojn tet kapin, mprapa hekrave met zbut
Po na nuk zbutna, kujt nuk i tutna
U dalim pra qofshin t'eger a huta
Po deshte me grushta, thika me pushka
Ua bojm gropen edhe, me pas vesh bullet proofa
Se rrugen ta bojm ferr, ktu emri fol vet
Hellbanianz my shqipe, ma real ske ku gjen
Ju shqipe pa vler, ma shqipe skifter
Mos me ma shqipe, se ma shqipe trut n'er

Stealth refrain (2x) :
Shqipe lejni lojnat, ktu asht real life
Shqipe leni kamrat, ktu asht real hype
Shqipe jeni n'ondrra, ktu asht real crime


Ky tekst u dërgua nga QliraaKartolina (3)

6
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stealth:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet