Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stealth - Ky O Stili

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ky O Stili".
3. Video është e këngës "Ky O Stili", por nuk këndohet nga Stealth.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stealth - Ky O Stili  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  72

Komente

Asnjë Koment

19/11/2016

2016-11-19T18:28:35+00:00(REF)
ky o stili njeri prej hoodi
n tavolin me biznesmen se hekim kapucin
yeah dawg yeah dawg
ky o stili njeri prej rruge
edhe n'diten e funit kta e din se nuk ulem
yeah dog yeah dog
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we keep flowin' like the waves
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we keep flowin' like the waves

stop wasting my time nuk kam koh per falje
koha esht money
minutat jan pare
shqipet savage dikush ma shum halle
jeta n rrezik cdo gjo jo normale
ja nisem nga toka po tash jena n maje
nga dita e 1 i jetojna kto vargje
HB on the map mjedisi ksaj harte
fakte po ngjitna si puna e shkallve
this is gangs life s harrohesh nuk falesh
ngjarje t verteta we're catchin' the target
perballu me flaken hellbanianz po vin

she rouse in the gang
she feelin' with the team
she wants it she needs its all in my jeans
f**k the police I'm chasin' my dreams
f**k all these hoes
I'm lovin' the queen
lovin' the queen
lovin' the queen

(REF)
ky o stili njeri prej hoodi
n tavolin me biznesmen se hekim kapucin
yeah dog yeah dog
ky o stili njeri prej rruge
edhe n'piken e funit kta e din se nuk ulem
yeah dog yeah dog
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we keep flowin' like the waves
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we keep flowin' like the waves

ky o stili aksione t verteta
nuk ka pjesa filmi me shqipe t verteta
me shqipe qe xhepin ja mbushi mbretnesha
londra na rriti na boni kush jena

i make paper i harxhojm edhe krejta
smoke weed cuz high
osht edhe jeta
livin' fast life like wait see you later
livin' fast life like ti rrezikoj

my shqipe tona hert e bojn ca thojn
Hb is the team me ne sfitojn
sulmusa nuk lujna me top
na bojm gol me kapuca
my eyes in your money
se per pare versulna
paret per mu si fmija me kuklla
tonat i du vlla fresh sikur fruta
topa baleta si kastro nga kuba

(REF)
ky o stili njeri prej hoodi
n tavolin me biznesmen se hekim kapucin
yeah dog yeah dog
ky o stili njeri prej rruge
edhe n'piken e funit kta e din se nuk ulem
yeah dog yeah dog
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we get flowin' like the waves
sillem rrotull with my shqipez makin' money everyday
perdit makina femna pije we get flowin' like the waves


Ky tekst u dërgua nga piro8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stealth:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet