Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stealth & Vinz - A Je Normal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je Normal".
3. Video është e këngës "A Je Normal", por nuk këndohet nga Stealth & Vinz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stealth & Vinz - A Je Normal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Vinz

23/10/2018

2018-10-23T13:01:42+00:00Stealth:
Kush karin po don beef
All my shqipes canibalz
Ta kthejm partyn nfuneral
Ta mush barkun plot metal
Pidhat ton e din..me hb ska rival
Ska met fal..jeten ta perzij sikur kemikal
A je normal?????
Kolumbin e kena midis londre
Sonte medelina pa ne nuk ka fonde
Thon
se..shqipet jan kartela europe
Malet plot me bor kto shqipe si corleone
Kena lind per war..kena hekra neper dor
Kena shqipe per mbii shqipe hb gang jan kryesort
But den again im laughin
Personi ma rrezik qe keni oriola marashin
Thoni keni hekra po si plasin
Thoni keni hekra keni bythet e kallashit
Per ju angels si satani ntok
Te tan jeni hoes ju kampiona tgojes
Merrni men sa veta wishin death upon me
Like many men me ni ren
Vec jau shprazi para syve then i run again
Run again per kto rrug inteligjent
Midis londre si big ben
Sosht e fort per me kan i fort nshpi tane
Pse po bo si pidh same pidh none
Neper shtete tjera tu kap me cfardo rrace

Ju tregojna na ket hesap shqip vrasje
Ma mir bo vet vrasje se po tshkon dhe emri
Neper rrug rrini urt se ju vjen egjeli
Jeni tbut..sdoni luft..per ju na hitleri
Jeni ngut..tash tu lut na jena skifteri get it
Doni dru na jena dru..tu pi cali heavy
Sherrin na e dum jena gati per cdo pun
Per ket luft jena ma shum se tbetum
Ju tkerkumt jeni ma tmarumit
Jeni miku plumit keni bo marrveshje
Ma shum pluma neper trupa sesa veshje
Pik pik pik presje.

Vinz:
Hb osht gati per dhun
Pyti kto si e provun
Pyti kta apo folim fakte
Pyti kta nese gjujm
Pyti kta pse po folin llafe
Kur e din se nuk mujn
Pyti kta si jan cuna nate
Kur na vim pse nuk lujn
Slujn se vina me sacme
Mes dite a mes nate
Bim heat on these streets
Se jam rrit midis flakve
Ska need me i pru gt
Vetem sillena nlagje
One thing is with me
Hekri mi lan hesapet
hb o gati per luft
hb me dy arm ndy durt
hb we about dat gango bando
si ju spo du mu duk
nlagje lujm si fantazem
hapi syt bani kater
ktheje kryt ruju mir dag
rruga osht shum e ashper
london city kontrola
f**k this team me kurora
f**k that bi**h nga tetova
the gang already took over


Ky tekst u dërgua nga LijanaKartolina (2)

2
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stealth:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet