Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stealth - Kodak

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kodak".
3. Video është e këngës "Kodak", por nuk këndohet nga Stealth.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stealth - Kodak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Komente

Asnjë Koment

09/05/2019

2019-05-09T11:59:34+00:00Pse t'mendoj dy her kur e bojna me t'paren
kjo nuk o loj... nuk e presim finalen
Vina ta japim medaljen mun para syve
Ta shprazim se shqipet nuk dun arsye

Ju po luni rrole
All my shqipez on it
Ziron rrasen mrena se e kapen me pistole
Free my shqipe gucci se jeta nper korridore
Ilirit ja heken Lirin doli jasht kontrolle

All my f**king brudas jan gati per tragjedi
Xhama tzi..tvina para hoodi kur se pret RIP
How can pussy shqipez hate on real Gs
Lord please..let this bi**hes know im about to roll deep

Bojna ma shum shkrepje se KODAK
ALL my broz jan tveshun black
All my shqipez mbi 100 se kamen na e mbajna ngaz
Makina e vjedhme nuk ma ndin per Daj permas..daj permas
Helikopteri siper tu dhan info me na kap.. me na kap
Se kto shqipe never Lack
Se kto shqipe i njef rruga neper hood way before RAP

REF.:
E VETMJA GJO QE NJEKI..OSHT LEKI
Nrrugt e qytetit tu bo lidhje
Gazin kur e shkeli kamen nuk e heki
RRina tu bo milje
Deri npiken e fundit i rrezikoj tana senet per familjen
Do ja qesim fundin bashk me grupin per kto shqipe nuk ka ligje

.VERSE 2.
Mundohen me na kap po kto shqipe nuk kapen
Gishtin e mesit gjykates na jena fmi t97's
Sje kan nket situat kur je midis autostrade
Dhe mrapa makina daje dhe gomat digjen prej flake

Shkoni rrini ul klipi full ju djegim si furr
Shoki jeni tbut ku ka rrug nuk jeni tsigurt
Pse po marrin vrull i bojna pikaso nmur
I bojna kto pidhasome me kuptu
Se kto shqipe kan skadu
Se kto shqipe si njeh Bota dhe se din a kan Jetu
Kto talenta edhe rrimat kan vazhdu me naj kopju
Marri armen vesh dorezat dhe skam koh me bisedu
Shikoj lajmet dhe gazetat i thash shokut jan tranu
Kto portale neper bot jan bo bashk tu na Sulmu
99 probleme nkok..por asnjona sosht per kurv
All my brudaz kriminela per at pun jau lidhin durt

REF.:
E VETMJA GJO QE NJEKI..OSHT LEKI
Nrrugt e qytetit tu bo lidhje
Gazin kur e shkeli kamen nuk e heki
RRina tu bo milje
Deri npiken e fundit i rrezikoj tana senet per familjen
Do ja qesim fundin bashk me grupin per kto shqipe nuk ka ligje


Ky tekst u dërgua nga GYS STANKAJ7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stealth:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet