Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefan Marena - Kape Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Tash po don vete ti
Lype mu kthy back ti
Pantallonat sexy
Hic nuk po ma don
Pa duar boj un
Ca po don ti ma shume
Piji gotat me fund
Me mu prap po don
Nje tjeter ke ti , ke ti
Mu mje bo refren ti , e di
Po duhesh vete ti ,vete ti
Per me kalu mir di ,vec ti
Refreni :Mos rri po kape
Ti doren kape
Se un ta jap vete
Ama me mu nuk o shume lehte
Strofa2: E prap I pire jom
Paret nuk po mi don
Emrin tim se harron
Thirrem n’ telefon
I fshive numrat
Se don tash me mpas ngat
Fjalen me ta dhon


Stefan Marena - Kape
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kape".
3. Video është e këngës "Kape", por nuk këndohet nga Stefan Marena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefan Marena:


Komente 0