Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefi Prifti & Endri Prifti - Lozonjare (Feat. Land Korçari)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me nje kenge e nje kitare
Sa kam bredhur shtegetare
Kam lenduar e kam thyer zemra plot

I betuar une beqar
Donzhuan i papar
Ama zemren time ti e theve sot


Ref..
Lozonjare, lozonjare fikem kur te kam perballe
Bej te flas e nuk kam fjale
Lozonjare,lozonjare dhe te vdekurit i ngjall ti je bukuri e rralle
Lozonjare mmmm Lozonjare mmmm 2x

Her pirat her marinar
Her poet her shkrimtar
Kam lenduar e kam thyer zemra plot

E kam zotin deshmimtar
Cfare kam dashur e kam mare
Ama zemren time se shpetova dot


Ref..
Lozonjare, lozonjare fikem kur te kam perballe
Bej te flas e nuk kam fjale
Lozonjare,lozonjare dhe te vdekurit i ngjall ti je bukuri e rralle
Lozonjare mmmm Lozonjare mmmm 2x


Ky tekst u dërgua nga Ester Troja 🎶Stefi Prifti & Endri Prifti
Featuring: Land Korçari
Publikimi: 14/08/2023
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila
Video Produksioni: Ar Visual


Stefi Prifti & Endri Prifti - Lozonjare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjare".
3. Video është e këngës "Lozonjare", por nuk këndohet nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefi Prifti:


Komente 0