Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Stela Brahimllari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Stela Brahimllari është një këngëtare e njohur. Kengetarja eshte zbuluar se ishte e talentuar ne dhjetor te 2006-es ne emisionin ”Good morning Albania”. Në Maj 2007, Stela Brahimllari merr pjesë në Top Fest 4 dhe shkon deri ne finale me kengen “Te premtoj”. Gjate vitit 2008 ka qene pjesemarrese ne emisionin “E diell” tek rubrica "Talente ne E diell". Prej me shume se nje viti performon live kryesisht ne Piano Bar. Në Maj 2012, Stela Brahimllari merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Ne ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Linda Drenovci

Albana

Gresa Gjoceraj

Nevila Qesko

Arta Zeqiraj

Darina Gjebrea

Violeta Marniku

Klara

Yllka Berisha

Meda (Nurimeda Kamberi)

Tags: Stela Brahimllari, Estela Brahimllari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet