Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Steli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Gusht 2018, Steli publikon videoklipin "Çdo Fund Ka Nje Fillim". Më datë 21 Maj 2019, Steli publikon videoklipin "Nuk Degjohet Njeri". Më datë 26 Mars 2020, Steli publikon videoklipin "Ka Humbur Vlera". Më datë 1 Shtator 2020, Steli publikon videoklipin "Bandana". Më datë 15 Tetor 2020, Steli publikon videoklipin "Hallet S'kan Fund"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Fabiani

Diti-G

GRD

Tags: Steli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet