A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stickers

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Stickers is a popular group/singers. Stickers eshte nje grup nga Prishtina, i formuar ne mars 2009. Performanca e tyre e pare ishte ne “Rock per Rock 2009″. Ata vazhduan per te marre pjese ne disa koncerte te tjeret dhe kane performuar edhe ne “Hard Rockers Club” disa here. Aktualisht ata jane duke punuar ne kenge te reja per te perfunduar albumin e tyre te pare. Autori: Ilaz Aliu Antaret: Genc Blakqori - Vokal/Gitare Egzon Uka - Gitare Àrbenn Hyseni - Bas gitare Gra...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Glasses

Rock Gjinis

Maad Linkz

Future Steps

King Records

Diadema

Hithat

Etno Classic

Machiato Band

Bam


Tags: Stickers

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019