Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Stina Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Stina Shala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Muzika është pjesë e jetës së saj që nga viti 2012. Ajo i bie flautit. Stina ka marrë pjesë në disa konkurse muzikore dhe ka fituar disa çmime. Ajo ndjek me kujdes çdo ngjarje të rëndësishme muzikore që zhvillohet dhe përpiqet të jetë aktive në kompeticione të ndryshme. Në vitin 2018, Stina Shala merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Hamdiu

Eanda Nishevci

Blinera Jashanica

Fatlinda Leku

Anisa Hoda

Urtina Ramadani

Janina Mustafa

Lorena Shala

Finesa Sadiku

Sara Mulliqi

Tags: Stina Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet