Stine

Stine Vjen Me Këngë Dhe Klip “Hot”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-12-2014]
Këngëtari i njohur Stine ka publikuar videoklipin e tj dhe këngën e tij më të re me titull "Nëse Vjen". Kënga është realizuar nga vetë Stine në studion e tij STINE Records.

Kënga është e zhanrit baladë dhe i dedikohet dashurisë së humbur. Këngëtari në këtë klip shfaqet më ndryshme, më i zhveshur dhe me skena "hot". Videoklipi është realizuar në Tiranë nga produksioni MAX Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Stine Vjen Me Këngë Dhe Klip “Hot”

  Stine - Nese Vjen [Teksti dhe Klipi]

Komente 0