Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Intro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

spari her qe te kam pa
zemren ma ki thy
sguxojsha me te kshyr
se ma la shpirtin ne dry
nga dashuria qe kisha
doja te ishe e imja
te doja me zemer
por se dije kush isha
kalonin dite te shumta
veq per ty mendoja
edhe duke rene ne gjume
ty te kujtoja
une nuk mund te harroja
syt e tu te bukur
buzet e embla
me faqe te skuqur
nisi zemra ime
te rrah me shpejtesi
syt me lotonin kur
te shihja ty

ref:
zemra ime
vetem ty te kam
sdua ti harroj
kujtimet tona
un i yti jam

verse 2 :

doja te ishe e imja
smundja te harroja
bukurin tende
dot se rezistoja
te desha me zemer
dhe gjithcka ndodhi tani
propozimin tim
nuk e refuzove ti
gjith kete gje
shpirti im une
e kam ber per ty
qe te mund ta dish
se qfar ndenje
kam per ty
e di qeste harroj
dhe e di qe me do
e di qe deri ne fund
bashk do te jetojm
cdo enderr e imja
tani u realizua
veq per ty
jam duke jetuar

ref:
zemra ime
vetem ty te kam
sdua ti harroj
kujtimet tona
un i yti jam


Ky tekst u dërgua nga  egzona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Stine
Publikimi: 27/02/2012


Stine - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0