Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Stine - E Gjate Kjo Nate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2006

2006-10-04T17:30:06Sa here moj te kam besu
Aq here te mira moj me ke mashtru
Nuk e di pse lun me mu yeahyeahyeah
Sa shum kam endrru per ty
E sa here me ke cu nburim e uj sme ke dhen me pi
Si tja bej me ty nuk e di , si tja bej me ty nuk e di .
Mo ki frike zemer mos u merzite
E do ta gjegim e bashke ne do ta dim
yeahyeahyeah
plus le ta marr vesh moj kush te doj
E le ta din moj se un ty te dashuroj
REFRENI
E gjate do jete kjo nate , kjo nate do jte e gjate u yeah vec per ne te dy yeahyeahyeah
E gjate do jete kjo nate ,kjo nate do jete e gjate , se un te ndjej ty ne cdo hap.

kjo nate eshte per mu dhurate e
E jam djali me i lumtur , djali me me fat
Se kam rasti me t'shiju ohhhh
Te prek un e me prek tei
Buzet shkrihen si qiri
Dije se kete nat e kam vetem un e zoti
E kam humb jam corientu edhe nxehtesia po vjen tu mu shtuuuuu yeahyeahyeah
Nuk e di moj neshte e vertete
por e di se me ty paska lezet.
REFRENI:
E ghate do jte kjo nate , kjo nate do jete e gjate yeahyeahyeah
Plot surprisa fantaziii
E gjate do jete kjo nate , kjo nate do jete e gjate
se kete ndjen e kam me dashuri oh no

SE PRESIONI ESHTE RRITUR DHE SHAMPANJA ESHTE BERE GATI
DHE PO HOQA ZEMER TAPEN DO TE MBUSHET GHITHE TAVANI
NUK BENE PUNE TANI KURANI, AS BIBLA APO SHEJTANI
I EKSITUAR SHUME PO ME DUKET VETJA SI TARZANI
TE SHTRENGOJ FORT PAS VETES DHE ME TY TE HUMBAS
PARA KAFSHEVE TAN SI UJKU DO ULERAS
U ALARMUA TANI MOTORRI TIMONI QE UN TI JAP GAZ
TE HARROHEM UN ME TY DHE CDO GJE TA LE PAS
TE SHIKOJ SE EMBELSIA JOTE VAJZ E SHKALLOI
SPO DUROJ ME PELQEN QE TE HEQ CDO MBUROJ
TE SHIJOJ TRUPIN TEND KAM NET QE ENDERROJ
ATO QE DI GJITH NATEN DUA TE TI TREGOJ
SME INTERESON MU ASGE KUR TY AFER TE KAM
ASHTU SI EVA DHE ADAMI JEMI VETEM NE TE DY
KUR ME SHEH ME ATO SY THEM SE FUNDI DO JET KY
BOLL I RASHE DERES ZEMER TANI BRENDA PO HYJ

REFRENI:
E gjate do jete kjo nate , kjo nate do jet e gjate u yeah
vec per ne te dy
E gate do jete kjo nate , kjo nate do jete e gjate
se un te ndjej ty ne cdo haaap haaap
E gjate do jete kjo nate , kjo natedo jete e gjate
plot surprisa fantazi , plot surpriza fantaziiiii
E gjate do jete kjo nate , kjo nate do jete e gjate
se kete ndjen e kam ne dashuriiiiii
E gate do jete kjo nate , kjo nate do jete e gjate e gjaaaaaate uuuuuuuu.


Ky tekst u dërgua nga  lovelygirl
Më Shumë Këngë Nga Stine:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet