Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Stine - Me Mungon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/08/2009

2009-08-23T00:32:44

Këngë e albumit:

"Me Mungon"
oooooo baby me mungon me mungon ooo baby

Gjithmon
kur je pa mua me mungojn buzet e tua
ti je per mua baby ti je per mua
crazy ooooo baby
lerme te jem me ty
te shoh me keta syyyy
me mungon baby me mungon crazy
ajo qe dua je tiii
me mungon baby me mungon crazy
mos me le ne vetmiiii
2x
pse se pranon se me do kur je pa mua
thua dua te te shoh
por pengesa ime eshte ajo
ooooo eja tek une dhe me thua te dua shuuuummm
me mungon baby me mungon crazy
ajo qe dua je tiiii
me mungon baby me mungon crazy
mos me le ne vetmi
me mungon baby me mungon crazy
ajo qe dua jejeje titi
mos me le ne vetmiiiiiiiii ooooo
me mungooooon


Ky tekst u dërgua nga Vanesa Boshtraj   ALDOooo
Më Shumë Këngë Nga Stine:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet