A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Stine - Qoji Duart Lart


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/03/2009

2009-03-24T17:38:05

qoji duart lart. qoji duart lart.
pse kur je me mua sme thua te dua
shkon larg meje pastaj thua dua tjem afer teje
para meje thua sdua te afrohem
dhe pastaj thua vetem me ty une gezoooohem

qoji duart lart eja me mu heart
ooo se te dua
qoji duart lart eja me mu heart
se vetem ti je per muaa 2x

te kerkoj te vish me mua e ti se pranon
thua sduaaa pse pse pse
se pranon se se se me dooon huoooo
ke deshir te viish
thua po po para meje
tha jojooo huoooo

qoji duart lart eja me mu heart ooo se te dua
qoji duart lart eja me mu heart vetem ti je per mua 2x

ooooo qoji duart lart eja me mu heart ooo se te dua
qoji duart lart eja me mu heart vetem ti je per mua 2x


Lyrics submited by Vanesa Boshtraj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019