Audio

Stine - Cunat Dibran  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/07/2009

2009-07-31T06:48:21Shoqnia Dibrane - Cunat Dibran

Jena mblesh o me knu
Me gjithe shoket o me gezu
O me gezu me pi raki jena cuna marakli
Po te gjithe le t’degjojne per para ne nuk kendojme
Dhe kendojme o ne kete nate per te gjithe qe na kan inat
Jena mbledh tu festu edhe ne mire sot me ja kalu
Jena mbledh me kalu edhe jongjen me kalu
Jena mbledh tu festu edhe ne mire sot me ja kalu
Jena mbledh gjitha hallet me I harru
Ne nuk trembemi nga bora ne nuk trembemi nga shiu
Jemi cuna t’mrekullushem
Jemi cuna nga veriu
Ne nuk trembemi nga bora ne nuk trembemi nga shiu
Jemi cuna t’mrekullushem
Jemi cuna nga veriu
Ja dhe Genti eshte ketu bashke me shoket me kendu
Do ti them dhe dy fjale se per ju kam shume mall
Keto vargje I kam kendu se per shoket I kam kriju
Qe nga jugu ne veri ne do mbetemi numer
Jena mblesh ne o ketu
Me gjithe shoket o me gezu
O me gezu me pi raki jena cuna marakli
O te gjithe le t’degjojne se per leke ne nuk kendojme
Dhe kendojme o ne kete nate per te gjithe qe na kan inat
Prandaj jemi ne krenar jemi cuna ne shqiptar
Qe nga jugu ne veri ne do mbetemi numer
Nuk trembemi nga bora dhe nuk trembemi nga shiu
Jemi cuna t’mrekullushem jemi cuna nga veriu
Nesti dhe Blerimi ou Koli dhe Gezimi
Ec aty ec tjetri o Rati e mbas Genti
Dhe tani eshte rradha ime
Dhe shpresoj t’mos keni ankime
Se ne jemi fillestar le ta di gjithe bota mbare
Dhe me jongjen ne vazhdim po mbaron dhe teksti im
Por gjithmone kemi me kendu dhe githe DIBRA s’ka per na harru


Ky tekst u dërgua nga  hckpro
Më Shumë Këngë Nga Stine:

Më Shumë...