A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • S
  • Stine
  • Ndaloje Vrapin (remix)

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Stine - Ndaloje Vrapin (remix)  (Feat. Skillz & Noga Beatbox)


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2011

2011-10-09T01:56:07

Featuring

Noga

Featuring

Skillz

Song from the album:

"Souljah"


We got now a Noga BeatBox
This is the Remix ' yeah
Stine featuring Skillz

Visari:
Hapi vesht qeli syt kqyre kush o ka vjen,
vjen vjen ( Wouu )
Nese menon Qe jom i njejt me tjetrin
veten e rren, rren rren ( Yeah )
Permene veq niher emrin tem, tem tem ( aHa )
Menihere ki me pa qe tjetri posht bjen, bjen bjen ( Eyy )

We got now a Noga BeatBox
This is the Remix '

N'club ti nuk guxon me bo mungesa
Derisa une jom me fitu adresa,
Kur dal du me thy si mas luftes banesa
Ka femna qe botht e veta i perdorin si ftesa.
Non stop te ti i kom une ment
Kom une lek ngjep euro
Boj une rap jom une shmek jom
E poget krejt qa tvyn o qajo me pas numrin tem
n'Telefonin e vet,vet

Refren : x2
Vajzë ndaloje vrapin, se gjithë duan te t'kapin ty
Fjalve mos u beso, hajde me mua dhe mir kalo

Refren2 : x2
Vajzë ndaloje vrapin, se gjith duan tet kapin ty
Fjalve mos u beso, hajde me mu dhe fluturo

STINE:
Ndale veten no stres
Lshoma ni puthje uu yes
Hajde zemer kapemi
Ashtu si kam qef un ashtu si ke qef ti.
Ndale veten urgjentisht
e kthej Tiranen me kurriz po deshe
Flasin njerez telefon boje emrin grupit,ne ne grupe Ouu
Whoo si shkoj ky tekst ne jemi ( A A A ) ska next
Te ngjashem e kemi qdo gjest
Ti puthem e prekem e un aty vdes
Ti kape ritmin ONE TWO STEEP ( one two steep )
Ti futu drejt futu Drejt
Ndize ON mikrofonin ton
Aty ku do ti atmosfera eksplodon.

Refren :
Vajz ndaloje vrapin, se gjith duan tet kapin ty
Fjalve mos u beso, hajde me mu dhe mir fluturo

Vajzë ndaloje vrapin, se gjith duan tet kapin ..
tet kapin ty
Te dy
Hajde me mu dhe mir kaLo
Vajzë ndaloje vrapin, se gjith duan tet kapin
duan tet kapin ti'ti'ti
Vajzë ndaloje vrapin, se gjith duan tet kapin
No no no ou

( Ledri a.k.a Skillz ):
Sa here dal stop Uee
T'nesrmen nuk thom sa mir u kon dje
Ti nuk em njeh
Rrall rrugve msheh
Unë nuk dal shpesh ti po don me dit pse?
Vikendeve qfare e kom une jeten nuk e din ti,
Si njona prej episodave Sex In The City
Po me pi spo du me dit qa po pin ti
Po po du me dit shpesh cillin ven je ka rrin ti
SE..Kur jom une knej vet nuk met, une ty te gjej.
Bohum dy vet, neve na thej
Lem met prek qa po lypi ti pe din
Lema mu me gjet bling une shkelqej nfakt
Femnat e estrades um ngojn veq tonave ju pelqej pak.
Qato qe m'lojn fluturojn si BOOMERANG
So me rëndsi ku shkojn kur du i kthej prap.

Ref:
Vajzë ndaloje vrapin, se gjith duan te t'kapin ty duan te te kapin
vajz ndaloje vrapin, se gjith duan te te kapin ty te te kapin te te kapin te te kapin te te kappinpin heej
Vajz ndaloje vrapin se gjith duan te te kapin ty neneheeeeee Vajz ndaloje vrapin se gjith duan te te kapin ty neneneeeeeem.

We got now a Noga BeatBox
This is the Remix!!!


Lyrics submited by  saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019