Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Sa Dua (Feat. Ledri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  44

Yeahh. This song dedicatet to you baby..
you know my namee..

STINE --
tek ty un mbeshtetem se un veten e gjej
ste ndroj se shum te kuptoj
edhe pse merzitem jo nuk di te t'urrej
ndryshe vetem genjej !
me ty nuk merret vesh se koha kalon
cdo dit me shum ndenjat mi zgjon,
ndenjat mi zgjooooonn!
Nese merzitesh mua do m'kesh aty,
do te kendoj un per ata syy
nese harrohesh une e di ku dot gjej
do jem aty zemer ku do jesh ti
une zemres time kuren do ti gjeeeeej...

This is for my lady,
this is for my lady alone!

Kur behet fjale
per ty dhe koha ndalon
edhe buzqeshja nuk me shkon
ti do jesh pika e frymzimit gjithmon
edhe pse koha s'na pret para kalon
kujtimet mbeten gjithmon,
s'mund ti harroj (x2)
dua prap te t'kem

Chorsus:
Sa due te te tkem,
Sa dua me ty te jem
sa do dua sa du sa dua dua ty te ta them
sa dua te perqafoj,
sa dua te ta tregoj
edhe pse kjo dite e imja pa ty sot kaloj
ti do t'jesh e vetmja sepse je vetvetja,
edhe deri sot ti je nje ne nje milion

Ledri-zza ( Skillz )

Ok .
ti je ma e vecanta pe vrej
as me diamanta nuk t'blej
vec bani 2 hapa kthehu mrapa
edhe sheh qe edhe une ty te pelqej..
YES ... !!
Ti je nja n'milion ..
thom, jo si ti ska ,
edhe nuk kam pa
une mes ma i miri per ty
edhe nese neser bahen
1 milion e njo

KOhen e nali tash
me dit qe une nuk te shoh ty prap
Kohen e shtyj me dit qe kryj pune une neser
qe une e ti me kan bashk
Afer meje do me kan
a duna me ta than
qe nese ti e ban, tjerat kom me lan,
si une sun gjan
gjithcka kam me ba,
vec edhe 1 her une ty met'zan

Du me kan me ty deri ne
momentin e fundit
tuj menu tuj flejt
cohna prej gjumit
du me t'pa shpesh
hapi vesht, munohna me te
dediku c'do rresht te albumit

E di qe adresen ma din
edhe numrin tem e ki
nese ka nevoj edhe
ftesen ta bi, vec sdu me met
vec ne shpi ..

Chorsus:
Sa due te te tkem,
Sa dua me ty te jem
sa dua sa du sa dua dua ty te ta them
sa dua te perqafoj,
sa dua te ta tregoj
edhe pse kjo dite e imja pa ty sonte kaloj
ti do t'jesh e vetmja sepse je vetvetja,
edhe deri sot ti je nje ne nje milion

Stine --

tek ty un mbeshtetem se un veten e gjej,
ste ndrojse shum te kuptoj
edhe pse merzitem jo nuk di te t'urrej
ndryshe vetem genjej !
me ty nuk merret vesh se koha kalon
cdo dit me shum ndenjat mi zgjon,
ndenjat mi zgjooooonn!


Ky tekst u dërgua nga  Tetova   albachicka   esard   artaaa   NobodyStine
Featuring: Ledri Vula
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/11/2010


Stine - Sa Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Dua".
3. Video është e këngës "Sa Dua", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0