Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Dashuria Ime (Feat. Niku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Stine:
Un du nje vajz por ajo me refuzon
Un du nje vajz por ajo nuk me do X2
Ajo nuk me do
Si tja boj o shok
Si tja boj o shok e mi si tja boj se di
Si tja boj se di
Se kjo eshte Dashuria ime e mbushur me zhgenjime e djegur nga prentimet dhe nga perqafimet.
E humbur ne rrefime e gjalle nga ndjenja ime e tretur ne gezime kijo eshte Dashuria ime.
Sa kujdes un desha te tjepja ty sa rendesi desha tjepja ty.
Pse valle un nuk te mjaftoj te te dua te meritoj.
Ajo nuk me do si tja bej o shoke e mire

Niku:
Mundohem te flas ty shpirt por ti jo sme degjon
Un mundohem te tafrohem por ti ben sikur skupron cmendon me thuaj pse shpirt me ben te vuaj..
Kerkon tsigurohesh apo memua ti po laun ne cdo rast te pershendes ndersa ti nuk me kethen.
Un te marr ne telefon ty faren nuk ta ndjen.
Stine:
Un du nej vajz por ajo me refuzon
Un du nje vajz por ajo nuk me do X2
Ajo nuk me dooonnn si tja boj o shok e mireeeeeee...Si tja boj se di si tja boj se diii..


Ky tekst u dërgua nga Tigresha E Vogel   NobodyStine
Featuring: Niku
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/03/2011


Stine - Dashuria Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ime".
3. Video është e këngës "Dashuria Ime", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0