Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Besoja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  64

Besoja...
Verbuar...
Ti s'me ndjeje...
tani qe...

REF:
Besoja, e doja,
pranoja une gjithçka
Verbuar, t'shikoja
e doja si i marr
ti s'me ndjeje sa te ndjeja
e gjithçka dukej qarte
Tani qe e kuptova
me mire t'jetojme te ndare

Nje moment e bukur dukej dhe bota
por shume shpejt dolen arsyet e kota
Une jam i qete, e di, tani te njoha
kam ik shume larg qe nuk te kthehem
dhe sikur te permbytet bota...

REF:
Besoja, e doja,
pranoja une gjithçka
Verbuar, t'shikoja
e doja si i marr
ti s'me ndjeje sa te ndjeja
e gjithçka dukej qarte
Tani qe e kuptova
me mire t'jetojme te ndare

Pranova sjelljen time dhe nese do gaboja
ti je e heshtur apo ke frike
per faktin qe u terhoqa
Inteligjencen tende nje tjetri tregoja
Lamtumire dashurise qe... dashurise qe...
dashurise qe kurre s'e kuptova

REF 3x.
Besoja, e doja,
pranoja une gjithçka
Verbuar, t'shikoja
e doja si i marr
ti s'me ndjeje sa te ndjeja
e gjithçka dukej qarte
Tani qe e kuptova
me mire t'jetojme te ndare


Ky tekst u dërgua nga AnaStine
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/04/2011


Stine - Besoja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besoja".
3. Video është e këngës "Besoja", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 2