Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stine - Ti Më Pëlqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Më Pëlqen".
3. Video është e këngës "Ti Më Pëlqen", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stine - Ti Më Pëlqen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

Komente

1 🔥

09/05/2011

2011-05-09T13:06:14+00:00Dhe nje dit shkoi
Mesimi filloi
Mendjen nuk e
kam syt tek ti i kam

Ne nje klase
qendrojme
te shikoj e me shikon
Syte e tu me thone se
dhe ti mua me do

Zilja ra...
per sot mbaruam
ne shtepi shkoj i
menduar

Ne telefon me
shokun
kuptueshem flas
Nuk durova me
dhe per ty i thash

I thash se ti me pelqen
i thash se per ty po
cmendem
Mendoj per ty nate edhe dit
se ke buzeqeshjen e nje
engjelli

I thash se ti me pelqen
i thash se per ty po
cmendem
Mendoj per ty nate edhe dit
se ke buzeqeshjen e nje
engjelli

Uououo shoku avash avash
Merre me ngadale vella
une po te flas
Ke ca keti ne sy thoja...
leri emocionet vella se ka
pasoja

TI e do OK
goce ty t'pelqen
Merre hapin
thjesht vetem
thuaja ate qe ndien
Do jete me mire
per ju ne qetesi do
dilni dhe boten e
sheh ndryshe kur
te dy do te jeni

TE mendoj une
nate dhe dit
E shtune e diel
me duket si nje vit.

NUk mundem pa
ty asnje sekonde...
mesimet si mbaroj
se per ty mendoj.

NUk kam nerva une per kimi
Ne tabel zysha thote cohu ti
me shikon ti me ironi
QESH
Ajo buzeqeshje muta trurin ma heq

Se ti me pelqen
i thash se per ty po
qmendem
Mendoj per ty nate edhe dit
se ke buzeqeshjen e nje
engjelli

I thash se ti me pelqen
i thash se per ty po
qmendem
Mendoj per ty nate edhe dit
se ke buzeqeshjen e nje
engjelli ( 2x )


Ky tekst u dërgua nga Bonabegu   Nobody
Më Shumë Këngë Nga Stine:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet